Firmamızda üretilen her ürün yüksek tekneolojiye sahip ekipmanlarımız ile en yüksek kalite de büyük bir titizlikle, profesyonel personellerimiz tarafından üretilmektedir.

Bizden Haberler

İletişim Bilgileri

Sert Plastik Şerit

Sert Plastik Şerit

Sert Plastik Şerit

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Kaliteli Üretim Hatlarımızla Uluslararası Standartlarda Üretimleri İle Tüm Pet Elyaf Ürün ve Çeşitliliğinde Sizlere Sınırsız Çeşitlilikte Hizmet Vermektedir.

Sert plastik şerit kolaylıkla şekillendirilebilir. Aynı zamanda piyasadaki en önemli ticari polyester malzemelerden biridir. Kolaylıkla kalıplanabilen ve ısıyla şekillendirilebilen yarı aromatik bir termoplastiktir.

Malzemenin yüksek mukavemet ve tokluğun yanı sıra ısı direnci gibi birçok harika özelliği vardır.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, endüstriyel uygulamalar için mükemmel. Reçine, hem elektrikli hem de otomobil parçaları yapmak için kullanılabilir. Güçlendirildiğinde ürün priz, anahtar ve kulplarda kullanılabilir. Yüksek gerilme mukavemeti nedeniyle, malzeme konfigürasyondan sonra standart metal işleme aletleriyle işlenebilir. Ayrıca metal yüzeylere karşı düşük seviyede sürtünme sağlar. Yüksek dayanıklılığı ile birleştiğinde, sıklıkla uzun süreli çalışma gerektiren rulmanları veya dişlileri dökmek için kullanılır.

Plastik Çember, Üretimi, Satışı ve Ürün Çeşitliliğimiz İçin Bize; 0282 655 71 12, 0282 655 71 11, 0282 655 71 10 İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir, Fiyat Teklifi ve Bilgi Alabilirsiniz.

Sert Plastik Şerit
Pet Şerit
Polyester Şerit
Sert Plastik Şerit

Kapadokya Pet olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesi ile müşteri ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak öncelikli hedefimizdir.

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Üretim Hatları İle Uluslararası Standartlarda Üretim Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Gruplarıyla Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde Olmaktan Büyük Gurur ve Mutluluk Duymaktadır.

Sert Plastik Şerit, Pet Şerit, Polyester Şerit, Plastik Şerit, Polyester Pet Çember, Şerit Çember, Şerit Çember Fiyatları, Plastik Ambalaj Şerit, Plastik Şerit Fiyatları, Polyester Şerit Fiyatları