• TR EN

Sert Plastik Şerit

Sert Plastik Şerit

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Kaliteli Üretim Hatlarımızla Uluslararası Standartlarda Üretimleri İle Tüm Pet Folyo Ürün ve Çeşitliliğinde Sizlere Sınırsız Çeşitlilikte Hizmet Vermektedir.

Sert Plastik Şerit

Sert plastik şerit kolaylıkla şekillendirilebilir. Aynı zamanda piyasadaki en önemli ticari polyester malzemelerden biridir. Kolaylıkla kalıplanabilen ve ısıyla şekillendirilebilen yarı aromatik bir termoplastiktir.

Malzemenin yüksek mukavemet ve tokluğun yanı sıra ısı direnci gibi birçok harika özelliği vardır.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, endüstriyel uygulamalar için mükemmel. Reçine, hem elektrikli hem de otomobil parçaları yapmak için kullanılabilir. Güçlendirildiğinde ürün priz, anahtar ve kulplarda kullanılabilir. Yüksek gerilme mukavemeti nedeniyle, malzeme konfigürasyondan sonra standart metal işleme aletleriyle işlenebilir. Ayrıca metal yüzeylere karşı düşük seviyede sürtünme sağlar. Yüksek dayanıklılığı ile birleştiğinde, sıklıkla uzun süreli çalışma gerektiren rulmanları veya dişlileri dökmek için kullanılır.

Plastik Çember, Üretimi, Satışı ve Ürün Çeşitliliğimiz İçin Bize;

0282 655 71 12, 0282 655 71 11, 0282 655 71 10

İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir, Fiyat Teklifi ve Bilgi Alabilirsiniz.

Sert Plastik Şerit Sert Plastik Şerit

Sert Plastik Şerit

  • Kapadokya Pet Birinci Sınıf Üretim Hatları İle Uluslararası Standartlarda Üretim Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Gruplarıyla Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde Olmaktan Büyük Gurur ve Mutluluk Duymaktadır.
  • Türkiyede Sert Plastik Şerit Denildiğinde İlk Akla Gelen Tek Firma Kapadokya Pet
  • Sert Plastik Şerit, Pet Şerit, Polyester Şerit, Polyester Şerit Çember, Polyester Pet Çember, Şerit Çember, Şerit Çember Fiyatları, Plastik Ambalaj Şerit, Plastik Şerit Fiyatları, Polyester Şerit Fiyatları