Firmamızda üretilen her ürün yüksek tekneolojiye sahip ekipmanlarımız ile en yüksek kalite de büyük bir titizlikle, profesyonel personellerimiz tarafından üretilmektedir.

Bizden Haberler

İletişim Bilgileri

Polyester Pet Şerit

Polyester Pet Şerit

Polyester Pet Şerit

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Kaliteli Üretim Hatlarımızla Uluslararası Standartlarda Üretimleri İle Tüm Pet Elyaf Ürün ve Çeşitliliğinde Sizlere Sınırsız Çeşitlilikte Hizmet Vermektedir.

Plastik çemberler pet çember ( yeşil çember) , pp çemberler ve kompozit çember çeşitleri vardır.

Tam otomatik çember makinaları ve yarı otomatik çember makinalarında kullanılır.

Paket işleminin her aşamasında sabit gerginliği garantiler, bu nedenle taşıma sırasında mutlak güvenlik koşullarını sağlamaktadır.

Güneş ışınlarından ( UV ) ve hava şartlarından etkilenmezler.

Orta ve yüksek mukavemet gerektiren paketleme işlemlerinde kullanılır.

Sabit çember gerginliği ve çok kuvvetli direnç özellikleri sayesinde çelik çemberlere bir alternatiftir.

Polyester Pet Şerit, Üretimi, Satışı ve Ürün Çeşitliliğimiz İçin Bize; 0282 655 71 12, 0282 655 71 11, 0282 655 71 10 İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir, Fiyat Teklifi ve Bilgi Alabilirsiniz.

Pet Şerit
Polyester Şerit
Polyester Pet Şerit
Polyester Pet Şerit

Kapadokya Pet olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesi ile müşteri ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak öncelikli hedefimizdir.

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Üretim Hatları İle Uluslararası Standartlarda Üretim Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Gruplarıyla Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde Olmaktan Büyük Gurur ve Mutluluk Duymaktadır.

Polyester Pet Şerit, Pet Şerit, Polyester Şerit, Polyester Şerit Çember, Polyester Pet Çember, Şerit Çember, Şerit Çember Fiyatları, Plastik Ambalaj Şerit, Plastik Şerit Fiyatları, Polyester Şerit Fiyatları