Firmamızda üretilen her ürün yüksek tekneolojiye sahip ekipmanlarımız ile en yüksek kalite de büyük bir titizlikle, profesyonel personellerimiz tarafından üretilmektedir.

Bizden Haberler

İletişim Bilgileri

Plastik Çember

Plastik Çember

Plastik Çember

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Kaliteli Üretim Hatlarımızla Uluslararası Standartlarda Üretimleri İle Tüm Pet Elyaf Ürün ve Çeşitliliğinde Sizlere Sınırsız Çeşitlilikte Hizmet Vermektedir.

Orta Yüksek Mukavemetli 40x15 Kasnak Çapına ve Yeşil Renk’e Sahip Polyester Çember Palet Çemberlemede Kullanılır.

Pet Çember Dayanaklığı ,Esnemeyen Yapısı Güneşe ve Her Türlü Hava Şartlarına Direnç Gösteren Yapısı ile Çelik Çembere Altarnatif ,Metal Paketleme,Bims Paketleme,Tuğla ,Kiremit Çemberleme ,Gibi tüm Sektörlerde Rahatlıkla ,Manuel ,Şarzlı,Havalı Çember Makinaları İle Kullanılır.

Plastik Çember, Üretimi, Satışı ve Ürün Çeşitliliğimiz İçin Bize; 0282 655 71 12, 0282 655 71 11, 0282 655 71 10 İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir, Fiyat Teklifi ve Bilgi Alabilirsiniz.

Pet Şerit
Plastik Çember
Polyester Pet Şerit
Plastik Çember

Kapadokya Pet olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesi ile müşteri ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak öncelikli hedefimizdir.

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Üretim Hatları İle Uluslararası Standartlarda Üretim Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Gruplarıyla Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde Olmaktan Büyük Gurur ve Mutluluk Duymaktadır.

Plastik Çember, Pet Şerit, Polyester Şerit, Polyester Şerit Çember, Polyester Pet Çember, Şerit Çember, Şerit Çember Fiyatları, Plastik Ambalaj Şerit, Plastik Şerit Fiyatları, Polyester Şerit Fiyatları