• TR EN

Pet Sheet Uses

Pet Sheet Uses

Pet folyo(levha) polietilenteraftalat monomerlerinden şeffaf veya renkli olarak üretilen, yiyecek ve içecek paketlenmesi, termoform ambalaj üretiminde kullanılan, geri dönüştürülebilir bir plastik üründür.

Pet Sheet Uses

Pet levhalar kullanılmış pet şişelerin doğaya atık olarak atılmasını engelleyecek şekilde toplanıp geri kazanılarak tekrardan kullanılmasıyla, petrol ürünü olan orijinal pet hammaddesiyle ya da ikisinin istenilen oranlarda karışımı ile elde edilebilir.

Pet levhalar 150 micron kalınlıktan başlamak üzere 3000 micron kalınlıklara kadar üretilebilirler. Fakat kullanım alanına göre değerlendirildiğinde en fazla 180 micron ile 800 micron kalınlık arasındaki pet levhalar üretilip kullanılmaktadır.

Pet Sheet, Üretimi, Satışı ve Ürün Çeşitliliğimiz İçin Bize;

0282 655 71 12, 0282 655 71 11, 0282 655 71 10

İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir, Fiyat Teklifi ve Bilgi Alabilirsiniz.

Pet Sheet Uses Pet Sheet Uses

Pet Sheet Uses

  • Kapadokya Pet Birinci Sınıf Üretim Hatları İle Uluslararası Standartlarda Üretim Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Gruplarıyla Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde Olmaktan Büyük Gurur ve Mutluluk Duymaktadır.
  • Türkiyede Pet Pet Sheet Uses Üretimi Denildiğinde İlk Akla Gelen Tek Firma Kapadokya Pet
  • Kapadokya Pet, Pet Sheet Uses, Pet Levha Üreticileri, Pet Levha, Pet Levha Firmaları, Pet Levha Firması, Pet Levha, Pet Levha Fiyatları, Pet Levha İmalatçıları, Apet Levha, Pet Levha Üretimi, Pet Levha Fiyatları