Firmamızda üretilen her ürün yüksek tekneolojiye sahip ekipmanlarımız ile en yüksek kalite de büyük bir titizlikle, profesyonel personellerimiz tarafından üretilmektedir.

Bizden Haberler

İletişim Bilgileri

Gofrajlı Pet Şerit

Gofrajlı Pet Şerit

Gofrajlı Pet Şerit

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Kaliteli Üretim Hatlarımızla Uluslararası Standartlarda Üretimleri İle Tüm Pet Folyo Ürün ve Çeşitliliğinde Sizlere Sınırsız Çeşitlilikte Hizmet Vermektedir.

Yüksek teknoloji ürünü olan gofrajlı polyester çemberler, gerginliği kaybetmeden muhafaza etme özelliği ile olağanüstü güç gerektiren çeşitli uygulamalarda güvenilir performans sağlar.

Gofrajlı Pet Şerit, Üretimi, Satışı ve Ürün Çeşitliliğimiz İçin Bize; 0282 655 71 12, 0282 655 71 11, 0282 655 71 10 İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir, Fiyat Teklifi ve Bilgi Alabilirsiniz.

Şerit Çember
Pet Şerit
Gofrajlı Pet Şerit
Gofrajlı Pet Şerit
  • Ürün Avantajları
  • Kullanım kolaylığı, ekonomikliği ve hızlı uygulanma özellikleri dolayısı ile hafif ve orta seviyelerde mukavemet gerektiren uygulamalar için ideal bir ambalaj çözümüdür.
  • Her çeşit çemberleme el aleti tiplerinde, yarı veya tam otomatik çemberleme makinelerinde sorunsuzca kullanılır.
  • UV dayanımı gerektiren, ısı farklılıklarının yüksek olduğunu stoklama uygulamalarında yüksek dayanım sağlar.
  • Çemberlenen ürünlere zarar vermeden yüksek koruma sağlar.

Kapadokya Pet olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesi ile müşteri ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak öncelikli hedefimizdir.

Kapadokya Pet Birinci Sınıf Üretim Hatları İle Uluslararası Standartlarda Üretim Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Gruplarıyla Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde Olmaktan Büyük Gurur ve Mutluluk Duymaktadır.

Gofrajlı Pet Şerit, Pet Şerit, Polyester Şerit, Plastik Şerit, Polyester Şerit Çember, Şerit Çember, Plastik Şerit Çember, Şerit Çember, Plastik Şerit Fiyatları, Polyester Şerit Fiyatları